3. Dětská Kunětická tour Natura 2021

Třetí a finální turnaj naší dětské Kunětické tour Natura 2021 proběhl 5.9.2021 a i tentokrát nám počasí vyšlo vstříc a malý golfisté si mohli užít krásný golf při sluníčku a příznivých teplotách. Díky krásnému počasí a konci prázdnin jsme měli přihlášených 16 hráčů a hráček, kteří se mezi sebou poprali o vítězné ceny. Jak se budete moci dočíst dále byl to ke konci opravdový boj.

Jako každý turnaj tak první kategorie, která šla na hřiště byla ta nejstarší, a to jsou děti od 8 do 10 let. První flight s hráči začal první úder v 14:00 a skládal se z tří hráčů. První na odpališti začínal Daniel Markl, který zahrál 54 a skončil na 3. místě. Druhý z odpaliště startoval Kristián Klimeš, který zahrál úžasných 47 ran a tím ovládl o 7 ran celý turnaj. Třetí na odpališti byla Aneta Mazuchová, která přinesla 66 ran. V druhém flightu začínal jako první Hubert Mach, který zahrál 63 ran. Druhý ve flightu začínal Antonín Zdráhal, který zahrál 77 ran a poslední ve flightu byl Matouš Moravec, který zahrál 54 ran jako Daniel Markl, ale díky povedenému rozstřelu skončil na krásném 2. místě. Poté již začal poslední flight a jako první začínala na odpališti Kamila Černíková, která zahrála 80 ran. Druhá z odpaliště začínala Laura Brožová, která zahrála 74 ran. Poslední z odpaliště hrál Jiří Machek, který skončil na 4. místě s celkovým počtem 62 ran.

Děti ve věku do 7 let startovali od 14:50 a v prvním flightu byli dva hráči, a to Matěj Hož, který zahrál úžasných 40 ran a díky úspěšnému rozstřelu skončil na 2. místě. Druhý, kdo startoval z odpaliště byl Oliver Božič, který zahrál 42 ran a skončil na 4. místě. V druhém flightu byli celkem 3 hráčky a první začínala Aneta Vyskočilová, která vyhrála tuto kategorii s 34 ranami na 6. jamkách. Druhá začínala Anna Zdráhalová, která zahrála 44 ran. Poslední z odpaliště startovala sestra Matěje Hože Andrea Hožová , která zahrála stejně jako on 40 ran a musela se svým bráchou na rozstřel. V rozstřelu bohužel prohrála, ale i tak se dostala na krásné 3.místo. V posledním flightu byla dvojice a první začínala Emma Švadlenková, která zahrála 57 ran a druhý byl Vojtěch Janeček, který zahrál 55 ran.

Chtěli bychom za celý tým poděkovat značce Natura za podporu a poskytnutí dárku a cen pro tento turnaj a jsme rádi, že jste se zúčastnili posledního turnaje v letošním roce.