O nás

Golfová akademie Kunětická hora

Golfová akademie byla vytvořena již při samotném otevření celého golfového resortu v roce 2007. Již od začátku byl vkládán důraz na kvalitní dobře odvedenou práci našich trenérů. Od roku 2015 je přímým následovníkem Ondřeje Špůra, který určuje způsob přípravy.

V naší golfové akademii se snažíme rozvíjet hráče a hráčky všech věkových skupin a výkonnosti. Pro každého volíme individuální přístup, tak aby byl trénink co nejefektivnější.

Jsme si vědomi, jak se moderní golf posouvá, a proto se neustále snažíme zjišťovat nové postupy a metody komplexní přípravy hráče.

Naše moto zní: „Připravenému štěstí přeje“

blank

Ondřej Špůr

Golfový profesionál – kvalifikace PGA GP A+

Narozen 29. 3. 1987. S golfem začal na golfovém hřišti v Mladých Bukách, kde hrál a působil jako trenér golfu. Během studia na FTVS UK v Praze absolvoval Czech PGA. V roce 2012 přešel k profesionálům a věnoval se trenérské činnosti v klubu až do konce roku 2014. V roce 2013 a 2014 se účastnil několika turnajů Pro Golf Tour a turnajů European Challenge Tour. Od roku 2012 do 2017 byl pravidelným účastníkem Czech PGA Tour. Od roku 2015 je manažerem a hlavním trenérem v Golf & Spa Kunětická hora. Zároveň je členem trenérského týmu ČGF. V roce 2018 byl vyslán Českou golfovou federací do španělského národního tréninkového centra Centro De Excelencia, které se nachází v Madridu a díky svým nejmodernějším technologiím a kvalitním trenérům je určeno pouze výkonnostním amatérským a profesionálním hráčům celého Španělska a v poslední době i dalším zemím.

blank

Jaroslav Krejcar

Golfový profesionál – kvalifikace PGA GP A+

Jaroslav Krejcar je členem PGA od roku 2007. Je držitelem kvalifikace PGA GP A+. Regionálním trenérem ČGF se stal v roce 2014. Od roku 2017 působí také jako jeden z lektorů vzdělávacího systému PGA C, který zajištuje výuku nových profesionálních trenérů a trenérů ČGF. Jako kouč se několikrát zúčastnil mezinárodních týmových soutěží (European Young Masters v letech 2015 a 2019, ME družstev chlapců do 18 let v letech 2016 a 2017). Pravidelně se účastní turnajů Czech PGA Tour, několikrát se také zúčastnil turnajů European Challange Tour, EPD Tour a Alps Tour. Na klubové úrovni spolupracoval se zahraničními trenéry (2010 - Richard Hughes). Od roku 2012 spolupracuje s Davidem Carterem na psychologii golfové hry a coachingu.

Další informace naleznete na osobních stránkách Jardy: www.krejcargolf.cz

blank
blank