blank

O projektu

Golf je sport, který nabízí mnoho výhod pro děti i dospělé. Je to zábava, relaxace, pohyb na čerstvém vzduchu a také možnost poznat nové přátele. Proto Česká golfová federace (ČGF) podporuje projekt Se školou na golf, který má za cíl přiblížit golf dětem základních škol. Projekt probíhá od roku 2014 a každoročně se osloví více než 200 škol a 14.000 dětí.

Projekt Se školou na golf nabízí dětem možnost vyzkoušet si golf na školních hřištích, ve sportovních halách nebo na golfových hřištích. Děti se učí základním pravidlům a technikám golfu, ale hlavně se baví a hrají. Pokud se jim golf zalíbí, mohou se přihlásit do některého z mnoha golfových kroužků, kurzů nebo letních táborů, které pořádají golfové kluby po celé České republice. Děti se tak mohou zdokonalovat v golfu, soutěžit s ostatními a navazovat nová přátelství.

Projekt Se školou na golf je skvělý způsob, jak představit golf dětem jako atraktivní a zdravý sport. Golf není jen pro bohaté a staré, ale pro všechny, kteří mají rádi pohyb a zábavu. Přidejte se k nám a objevte kouzlo golfu!

blank

Základní vlastnosti projektu

Radost ze hry golfu

Golf může být pro děti sportem, který si můžou užívat s kamarády nebo sami. Když se naučí správně odpalovat míček, zjistí, jak je golf zábavný a odměňující.

Golf může být koníčkem, který je bude bavit po celý život a také díky němu mohou poznat nové kamarády

Každý si je rovný

Golf je skvělý sport pro rozvoj sociálních dovedností dětí. Pomáhá jim navazovat přátelství s vrstevníky, učiteli i rodiči, kteří s nimi sdílejí společnou vášeň.

Díky systému hendikepu mohou děti soutěžit s dospělými na stejné úrovni a cítit se tak důležitě a uznávaně.

Respekt k ostatním

Golf je více než jen hra, je to životní styl. Učíme děti respektovat pravidla, soupeře a přírodu. A díky tomu se stávají lepší verzí sami sama sebe.

Chceme, aby se z golfu stala jejich vášeň, která jim pomůže růst jako osobnostem a těšit se z pohybu na čerstvém vzduchu.

ODKAz NA projekt