1. Dětská Kunětická tour Natura 2021

První golfový turnaj proběhl dobře, ikdyž hrozilo nepříznivé počasí. Naštěstí nám počasí vyšlo a mohli jsme tak odehrát celý turnaj bez kapky děste. První golfový flight začínal v 14:00 a skládal se z dvou hráčů. Děti, kteří hráli v kategorii od 10 let, tak museli odehrát 9 jamek a děti do 7 let pouze 6 jamek. Celý tým greenkeeprů připravil hřiště úplně úžasně a děti si tak mohli vyzkoušet hřiště v jeho možná co nejlepších podmínkách.

Na 9-té jamce jsme mohli vidět neskutečnou ránu od Vincenta Klimeše, který z 50 metrů trefilo ranou přímo do jamky. Na této jamce jsme mohli vidět také neskutečné putty od všech hráčů. Po dohrání všech flightů dnešního dne jsme museli vyhlásit rozstřel o první místo mezi Sárou a Tomem. Tom začal neskutečným odpalem a zahrál velice dlouhý drive, ale Sáře se její odpal také velice vydařil a zahrála jen o něco kratší ránu. Příhry na green oba zvládly a rozhodující byly už jenom putty. U puttů byla nakonec úspěšnější Sára a mohla se tak radovat z prvního místa.

Po prvním rozstřelu jsme si již mysleli, že je vše rozhodnuté, ale to jsme se všichni mýlili. Museli jsem udělat další rozstřel a ten byl o 2 místo v kategorii pro děti do 7 let. U této kategorie jsme zvolili na rozstřel 9-tou jamku, ale z 50 metrů. První kolo rozstřelu dopadlo stejně, takže jsme museli jít na další a v tom vyhrál Toník.

Chtěli bychom za celý tým poděkovat firmě Natura za podporu a poskytnutí dárku a cen pro tento turnaj a budeme se na Vás těšit na dalším turnaji a to 27.6.2021