2. Dětská Kunětická tour Natura 2021

Druhý golfový turnaj proběhl dne 27.6.2021 a počasí nám vyšlo přesně jak jsme chtěli. Tentokrát jsme měli velikou účast a to celkem 18 hráčů a hráček. Právě díky tomu jsme mohli očekávat velice vyrovnaný a soutěživý golf. Ceny byli již na své výherce připravené, a proto jsme jen čekali na konečné výsledky.

První na hřiště vyrazila kategorie dětí od 8 do 10 let, která hrála celých 9 jamek. Začínající flight se skládal z dvojice Slavíček Antonín a Štrouf Antonín. I když se oba snažili na pohár se ani jeden bohužel nedostal. Druhý flight byl složen z trojice dívek, a to Bobková Tamara, Michaličková Johana a Veselská Klára. I přes velkou snahu dívek se ani jedna také nedostala k výhře poháru. Třetí flight složený z tří kluků, a to Markl Daniel, Klimeš Vincent a Moravec Matouš. V tomto flightu se nacházel vítěz 2. místa, a to byl Markl Daniel s 51 ranami. V dalším flightu byl ale velký souboj o pohárové umístění, kdy na 1. místě s krásnými 48 ranami skončil Klimeš Kristián a 3. místo vybojoval Božič Daniel s krásnými 52 ranami. Třetí parťák ve flightu byl Karban Petr. Poslední flight se také snažil o co nejlepší výsledek, ale bohužel ani oni nedosáhli na výherní místa. Tento flight se skládal z hráčů Hubert Mach, Salfický Matouš a Zdráhal Antonín.

V 15:00 startovala druhá kategorie dětí a to do 7 let. V této skupině bylo celkem 7 hráčů a hráček, kteří se mezi sebou utkali o výherní místa. V první flightu šel vítěz z minulého turnaje Hož Matěj, který tentokrát skončil na krásném 3. místě a jeho spoluhráč Božič Oliver vyhrál 1. místo, kdy zahrál úžasných 38 ran. Druhý flight byl plný dívek a z toho flightu vybojovala 2. místo Vyskočilová Anetka. Její spoluhráčky Bobková Laura a Hůlková Nikol bohužel na výherní místa nedosáhli. V posledním flightu spolu hráli Černíková Kamila a Zdráhalová Anna, bohužel ani ony nedosáhli na výherní místa.

Chtěli bychom za celý tým poděkovat značce Natura za podporu a poskytnutí dárku a cen pro tento turnaj a budeme se na Vás těšit na dalším turnaji a to 5.9.2021