About us

Golf academy of Kunětická hora

The Golf Academy was created at the very opening of the entire golf resort in 2007. From the very beginning, emphasis was placed on the quality of the well-done work of our coaches. Since 2015, he has been a direct successor of Ondřej Špůr, who determines the method of preparation.

At our golf academy, we strive to develop players of all ages and performances. We choose an individual approach for everyone, so that the training is as effective as possible.

We are aware of how modern golf is moving, and therefore we are constantly trying to find out new procedures and methods of comprehensive player training.

Our motto is: "I wish you good luck".

blank

Ondřej Špůr

Golfový profesionál – kvalifikace PGA GP A+

Narozen 29. 3. 1987. S golfem začal na golfovém hřišti v Mladých Bukách, kde hrál a působil jako trenér golfu. Během studia na FTVS UK v Praze absolvoval Czech PGA. V roce 2012 přešel k profesionálům a věnoval se trenérské činnosti v klubu až do konce roku 2014. V roce 2013 a 2014 se účastnil několika turnajů Pro Golf Tour a turnajů European Challenge Tour. Od roku 2012 do 2017 byl pravidelným účastníkem Czech PGA Tour. Od roku 2015 je manažerem a hlavním trenérem v Golf & Spa Kunětická hora. Zároveň je členem trenérského týmu ČGF. V roce 2018 byl vyslán Českou golfovou federací do španělského národního tréninkového centra Centro De Excelencia, které se nachází v Madridu a díky svým nejmodernějším technologiím a kvalitním trenérům je určeno pouze výkonnostním amatérským a profesionálním hráčům celého Španělska a v poslední době i dalším zemím.

blank
blank