Rodič budoucnosti

Věříme, že role rodičů má velký dopad na budoucnost mladého hráče, i když váš syn nebo dcera může mít jiné trenéry. Koneckonců, to jsou rodiče, kde dítě hledá bezpodmínečnou podporu. Jste jejich nejbližšími vzory.

Pro některé rodiče je snadné vidět vlastní dítě na turnaji, pro některé je to nesmírná výzva. Kladete si někdy otázku, jestli bude vaše dítě příští Annikou nebo Tigerem? Naše odpověď zní NE.

Nikdo nemůže být někým jiným. Všichni přicházíme do této hry jako jedinečné lidské bytosti s naší vlastní kombinací dovedností a inteligence. Otázkou je, jak můžete podpořit vaše dítě, aby rozvinulo svoje výjimečné schopnosti a aby se stalo golfistou kterým chce být.

V první řadě si prosím uvědomme, že to jsou lidské bytosti, které hrají golf, nejsou to golfisti, kteří se náhodou stali lidskými bytostmi!

Chcete se dozvědět více o tom, jak lépe pracovat s vlastním hráčem v jeho vlastním golfovém světě a stát se rodičem budoucnosti?

Určitě nás kontaktujte a my Vám poradíme, jak například efektivně komunikovat s vlastním hráčem během turnaje a probereme s Vámi mnoho dalších důležitých aspektů.